IHG®
Szkolenia
Rozwój
Wsparcie
Podróżowanie
查找职位
Otwórz się na Możliwości
Programy Early Careers

Jesteś nowym gościnnością? Zakradcie się do tego, co dzieje się za kulisami w branży.

Dla studentów lub postabsolwentów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności i zdobyć praktyczne doświadczenie.

Naucz się pracować i zdobywać pensję, a następnie kontynuować studia. Idealna okazja dla tych, którzy chcą przenieść naukę z klasy do miejsca pracy.

Dla tych aspirujących do podjęcia ich kariery na następny poziom. Przyłącz się do naszego IHG® Future Leaders Programme-program przyspieszonego rozwoju przywództwa, który przygotuje Cię na kolejny krok w swojej karierze.

Gotowy do rozpoczęcia pracy?
Uwielbiam gościnność? Nie wiesz, od czego zacząć? Z naszej szerokiej gamy dostępnych możliwości zatrudnienia, jest związana, aby być coś dla Ciebie.

Coś więcej niż praca

W IHG rozumiemy, że jesteś kimś więcej niż tylko swoim zadaniem, stanowiskiem lub miejscem pracy. Jesteś wyjątkowym człowiekiem, którego talent i ambicja mają nieskończoną ilość możliwości.

A praca w IHG jest zaledwie początkiem Twojej kolejnej przygody, początkiem odkrywania, na co Cię naprawdę stać.

Przekonasz się osobiście, jak naprawdę wygląda branża hotelarska. W przyjaznym i wspierającym Cię otoczeniu, doceniającym i szanującym Twoją osobę.

A więc otwórz się na coś więcej niż praca. Otwórz się na możliwości.

Nasz portfel
Staramy się rozszerzyć naszą działalność o 2X prędkości ...
5723

Hotele globalnie

855,915

Pokoje globalnie

1925

281,845

Pomieszczenia w rurociągu

Nasza globalna obecność

Nagrody IHG
Każdego roku, nasze marki i nasi ludzie zdobywają setki nagród na całym świecie.
Jesteśmy bardzo dumni z każdego z nich. Z każdą nagrodą, nadal staramy się być najlepsi na świecie w branży hotelarskiej.
5 POWODÓW, ABY DOŁĄCZYĆ DO IHG
Skorzystaj Z LEANNE

Satysfakcjonująca kariera w branży hotelarskiej

Wybór kariery zawodowej w IHG to nie tylko tworzenie wyjątkowych chwil dla naszych gości. To szansa na rozwój dzięki niezliczonym możliwościom w jednym miejscu, to otwarcie się na naprawdę inspirujące podróże. To zmienianie świata na lepsze miejsce i budowanie długotrwałych relacji ze współpracownikami.

Szkolenia

Zaczynając pracę w IHG, nie musisz się stresować. Oferujemy pięciogwiazdkowe szkolenie, aby pomóc Ci stać się jak najlepszym pracownikiem już od pierwszego dnia. Dopasowujemy edukację do Ciebie, niezależnie od tego, czy chodzi o dostęp do szkolenia online czy o zdobycie prawdziwego doświadczenia przy rotacji stanowisk lub wsparcie w nauce. Staramy się pomóc Ci na drodze do sukcesu. Skorzystaj z przestrzeni do rozwoju w IHG.
Dowiedz się, jak
zapisać się na szkolenie
Otwórz się na SZKOLENIA
JAKIE JEST PODEJŚCIE IHG DO SZKOLEŃ?
Niezależnie od tego, jaką ścieżkę rozwoju wybierzesz w IHG: zdobycie doświadczenia, stażu, praktyki czy programów dla absolwentów, otrzymasz od nas spersonalizowane szkolenia.
70%
Nauka przez doświadczenie
  • Ciekawe projekty
  • Tymczasowe przeniesienia
  • Rotacja stanowisk
  • Dodatkowe obowiązki
20%
Nauka przez kontakty
  • Nauka pod okiem przełożonego
  • Mentorzy
  • Budowanie sieci kontaktów
  • Nauka od pracowników
10%
Formalna nauka
  • Nauka online
  • Programy
  • Konferencje
  • Artykuły/studia przypadków

ROZWÓJ

W pracy dla firmy prowadzącej działalność na całym świecie najlepsze jest to, że zawsze istnieją możliwości rozwoju. Możesz zacząć od hotelu w najbliższej okolicy i kontynuować rozwijanie lokalnej marki lub przenieść się dalej. U nas zawsze znajdziesz możliwości rozwoju zgodne z Twoimi celami zawodowymi. Inwestujemy w Ciebie od samego początku, a w zamian za swoją pasję i determinację zyskujesz możliwość realizowania kariery w światowej sławy grupie hotelarskiej.
otworzyć się na rozwój
Otwórz się na ROZWÓJ
Wydaje Ci się, że branża hotelarska to długie godziny pracy i niskie zarobki? Zastanów się jeszcze raz.
WSPANIAŁE KARIERY ZACZYNAJĄ SIĘ W HOTELARSTWIE
Jest wiele sposobów, aby rozpocząć karierę w branży hotelarskiej. Niezależnie od tego, czy jesteś świeżym absolwentem, wciąż się uczysz lub chcesz zyskać doświadczenie zawodowe i poznać branżę, mamy dla Ciebie różne ścieżki rozwoju. Niezależnie od tego, gdzie zaczniesz, wciąż będziesz mieć możliwość skorzystania ze szkoleń, rozwoju, wsparcia i podróżowania.
Wciąż się uczysz?
  1. Doświadczenie zawodowe
  2. Staże
  3. Praktyki
Jesteś absolwentem?
  1. Przyszli liderzy
  2. Aspiracja przyszłych liderów
Cokolwiek jest Twoją pasją, mamy dla Ciebie miejsce w branży hotelarskiej.
Szkolenia, Rozwój, Wsparcie i podróżowanie.

Dołącz do IHG i otwórz się na coś więcej niż tylko praca.

Otwórz się na niesamowite możliwości.

MAMY WIELE DZIAŁÓW, W KTÓRYCH MOŻESZ ZACZĄĆ PRACĘ
Recepcja
Sprzątanie
Kuchnia/kulinaria
Sprzedaż, Revenue Management, Bankiety i Konferencje/ Rozwój Biznesu
Spa i rekreacja
Bary i Restauracje
HR/ Zasoby ludzkie
Finanse
Inżynieria
Zarządzanie Konferencjami i Bankietami

WSPARCIE

Choć jesteśmy firmą międzynarodową, czujemy się jak jedna wielka rodzina. Jesteśmy dumni z sieci wsparcia istniejącej w IHG. Dbamy o siebie nawzajem tak samo jak o naszych gości. Nasi inspirujący liderzy starają się zawsze Cię doceniać i inwestują w Ciebie, aby sprawić, że osiągniesz sukces. Skorzystaj z przestrzeni do aktywności w IHG.
otworzyć się na wsparcie
Otwórz się na WSPARCIE
ROZWÓJ KARIERY TWOJEGO DZIECKA LUB UCZNIA
Zależy nam, aby utalentowane osoby mogły znaleźć satysfakcjonującą pracę w hotelarstwie i skorzystać z dostępnych możliwości. Jesteś rodzicem, nauczycielem lub partnerem społeczności? Zobacz więcej informacji na temat IHG i kariery w branży hotelarskiej, klikając poniżej.

Dzięki hotelom i biurom IHG znajdującym sie na całym świecie mamy wyjątkową możliwość zapewnienia Ci satysfakcjonującej kariery zawodowej. Działanie w tak wielu krajach sprawia, że jesteśmy różnorodni kulturowo. Szanujemy tę odmienność każdego dnia. Skorzystaj z personalnej przestrzeni dla siebie.
otworzyć się na podróże
Otwórz się na PODRÓŻE
Do góry